Oferta

PAKIET VIP PAKIET SILVER PAKIET BROWN
Przeznaczony dla właścicieli którzy pragną czerpać zyski bez pełnego zaangażowania. Idealny dla właścicieli przebywających w innych województwach, lub zagranicą, którym odległość uniemożliwia kontrole obiektu 24/7
W pakiecie pomoc w przygotowaniu obiektu pod wynajem, sprzątanie, przekazanie i odbiór kluczy, dokładanie kawy, herbaty, chemii, przygotowanie pościeli, sprawdzanie stanu obiektu, drobne naprawy, pomoc marketingowa i kontrola systemów rezerwacji.
Przygotowany dla właścicieli, którzy z pewnych względów (np pracy zawodowej) nie są w pełni mobilni.

Profesjonalna obsługa gości przed i w trakcie pobytu, sprzątanie apartamentu, przygotowanie pościeli, sprawdzenie stanu mieszkania.

Idealny dla osób pragnących samodzielnie zarządzać nieruchomością.
W zakresie naszych prac leży tylko sprzątanie apartamentów i mieszkań.
cena do negocjacji cena od 200 zł netto cena od 160 zł netto

Dodatkowo w ramach potrzeb właścieli obiektów zajmiemy się prowadzeniem fanpage, wykonaniem sesji zdjęciowej, pomożemy w doborze cen za noc w sezonie pełnym i zimowym. Przeprowadzimy serwis rowerów. Wszelkie dodatkowe usługi można dobierać do każdego pakietu. Cechuje nas idealne dopasowanie się do potrzeb właścicieli.


W razie wątpliwości zapraszam do kontaktu. Służę pomocą na wiele pytań dotyczących wynajmu, obsługi i przygotowania obiektu