Aranżacja mieszkań pod wynajem

Nasza firma poza kompleksową obsługą nieruchomości zajmuję się adaptacją mieszkań pod wynajem.
Wiemy jak ciężka jest droga od zakupu mieszkania do odpowiedniego wykończenia go według standardów porządanych przez potencjalnych turystów. Poszukiwania produktów są czasochłonne do tego dochodzą zakupy, transport, oraz zmagania się z ekipami wykończeniowymi i ostatecznym sprzątaniem.
Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy właściciel jest mieszkańcem Kołobrzegu, nie każdemu praca pozwala na koordynację wszystkich spraw związanych z pełnym przystosowanie obiektu pod wynajem.
Oferujemy urządzanie mieszkań według wszelkich panujących stylów. W tym: loft, skandynawski, nowoczesny, klasyczny, industrialny, rustykalny i wiele innych nurtów panujących w sztuce. Zajmujemy się montażem ścianek ażurowych, paneli ażurowych i 3D. Kładziemy: beton architektoniczny, tapety, tynki, kafle, oraz kamień. Montujemy podwieszane sufity, oraz kominki. Poszukujemy produktów najwyższej jakości wpisanych w nurty designu. Realizujemy projekty według konkretnych wytyczych, w określonych kolorach, w ustalonej cenie. Bierzemy na siebie całość prac remontowych, ich koordynację, sprzątanie i aranżację wnętrza, tak abyś nie musiał się o nic martwić.
Chcesz stworzyć miejsce idealne ? Z nami wszystko jest możliwe.
Odległość między miejscem zamieszkania a zakupem nieruchomości nie musi być już barierą.